Зберігання рефконтейнеров

Компанія РЕФМАСТЕР на території свого депо надає наступні можливості:

  • Cкладування контейнерів
  • Вантажно-розвантажувальні роботи сухих і рефрижераторних контейнерів
  • Можливість перетарке вантажів з контейнера в контейнер

Дана послуга дозволяє власникам рефрижераторного контейнера проводити необхідні дії по зміні транспорту, перевантаження і пересортовування вмісту рефконтейнеров безпосередньо на території депо РЕФМАСТЕР з можливістю контролю холодильної установки фахівцями компанії.

Також, передбачена можливість підключення рефрижераторного контейнера до мережі електроживлення, що дозволяє зберігати рефрижератора на території депо РЕФМАСТЕР тривалий час.

Даний сервіс є особливо актуальним в процесі імпорту-експорту рефрижератора в завантаженому стані. Депо компанії знаходиться на добре освітленій закритій території. Таким чином, Ви зможете заощадити на зберіганні рефрижератора в процесі транспортування.

Хранение рефконтейнеровХранение рефконтейнеров

Складування рефконтейнеров і їх підключення Наша компанія надає послуги складування рефрижераторних контейнерів в Одесі на території нашого депо. У нас низька вартість зберігання рефрижераторних і сухих контейнерів. Дана послуга дає вам можливість здійснювати перетарку, зберігання перед здачею в порт, проведення PTI тесту рефконтейнеров. Складування рефконтейнеров в Одесі це просто і зручно, а головне дає безліч переваг.

Підключення живих контейнерів в Одесі Ця послуга дає можливість залишати на зберігання навантажені рефконтейнери, тому що ми підключаємо їх до мережі живлення для безперервної роботи. Послуга Підключення ЖК в Одесі дає можливість проводити моніторинг рефконтейнеров в разі потреби. Все рефрижераторні контейнери знаходяться на території нашого депо, яке освітлено і знаходиться під охороною.